Jednotky pro mokré prostory

Vzduchotechnické jednotky pro mokré prostory

Vzduchotechnické jednotky určené pro malé bazény a Wellness centra. S průtokem vzduchu 740-3,310 m3/h

Doporučené jednotky 

  • Typ TX ThermoCond - jednotka s protiproudým výměníkem tepla s plynule nastavitelnou cirkulační klapkou
  • Typ ThermoCond 23 - jednotka s více jak trojnásobnou plochou výměníku tepla se zpětným získáváním tepla
  • Typ TX ThermoCond HP- jednotka osazena výměníkem tepla i s kompresorovým okruhem pro odvlhčování
  • Typ TX ThermoCond HP s HWP - jednotka určena pro nízko teplotní domy. Jednotka má osazené vlastní tepelné čerpadlo na pokrytí tepelných ztrát v prostoru bazénu. Jednotka pracuje s domovním TČ, které používá jak pro ohřev vzduchu vodním ohřívačem tak pro umořování energie z vlastního vestavěného TČ. Výhodou této jednotky je, že nepotřebuje vnější jednotku TČ a celé zařízení je monoblokové provedení.  

Základem těchto jednotek je křížový protiproudý výměník tepla s více, než 80% účinností díky trojnásobné ploše výměníku. Výhodou těchto jednotek je i jejich monoblokové provedení bez vnější jednotky i s kompresorovým odvlhčováním. Jednotky mají plynule regulovatelnou cirkulační klapku, plynule regulovatelné otáčky ventilátorů (EC motory) a kompletní regulaci s možností vzdálené zprávy a napojení na vyšší řídící systém (MaR).

Vzduchotechnické jednotky určené pro velké bazény a velké Wellness centra. S průtokem vzduchu 2,730-37,000 m3/h

Doporučené jednotky

  • Typ 38 (NX ThermoCond) 
  • Typ 39 (NX ThermoCond HP)

Základem těchto jednotek je asymetrický protiproudý výměník tepla s více, než 80% účinností díky trojnásobné ploše výměníku. Výhodou těchto jednotek je i jejich monoblokové provedení bez vnější jednotky i s kompresorovým odvlhčováním. Jednotky mají plynule regulovatelnou cirkulační klapku, plynule regulovatelné otáčky ventilátorů (EC motory) a kompletní regulaci s možností vzdálené zprávy a napojení na vyšší řídící systém (MaR).