Home Sitemap Suche Anfahrt
Logo Menerga Klimatechnologie

 

 

Hybridtemp

Hybritemp 97/98

Kompaktní chladící zařízení pro vnitřní instalacis volným chlazením,„adiabatickým“ chlazením odpařením a kompresorovým chladícím zařízením.

Celkový chladící výkon:  33 kW – 455 kW.

Chlazení studenou vodou je možné nalézt v nejrůznějších oblastech použití: k rozptýlení přebytečného tepla ve vysoce tepelně namáhaných oblastech, pro chlazení průmyslových výrobních procesů nebo pro pohodlnou klimatizaci budov. Jednotky typu 97 a 98 z řady Hybridtem jsou s těmito požadavky dokonale sladěny. Jednotka obsahuje „vše v jednom“ a díky tomu je schopna zajistit účinné hlazení, vyrobené na velmi malém prostoru. Dodatečné komponenty chlazení, které musí být jinak instalovány v nebo na budově, nejsou obvykle nutné - a to drasticky snižuje celkové investiční náklady. Hybridtemp byl vyvinut ve dvou verzích: Série 97 optimalizována pro efektivitu se vyznačuje velmi vysokou účinností a u série 98 byla preferována cesta nejvyššího výkonu při minimálních nárocích na prostor. Kombinace vysoce kvalitních komponent s precizním řízením a regulací zaručuje vždy ekonomický provoz.

Na první pohled:

  • Účinné chlazení s využitím přírodních zdrojů
  • Velmi vysoká hustota výkonu při vysokých hodnotách EER a ESEER
  • Zajištěné chlazení, i při velmi vysokých teplotách venkovního vzduchu
  • Optimálně jsou kompresorové chladící zařízení a volné chlazení přizpůsobeny pro konkrétní aplikaci
  • Celistvosti je dosaženo skrze integrované chladící věže, tedy bez nutnosti použití dalších chladících komponentů na fasádě či střeše
  • Nejnižší nutné množství vzduchu pro odvod tepla
  • Itegrované ovládání a regulace, kompatibilní se všemi GLT systémy

Dokumenty:

Katalog 97-98 CZ.pdf